Pomiń nawigację

18 czerwca 2022 r.

Zapraszamy na śniadanie biznesowe z prezesem PARP w Łomży

W czwartek 23 czerwca 2022 r. w Łomży odbędzie się śniadanie biznesowe poświęcone finansowaniu biznesu z udziałem prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) Dariusza Budrowskiego. W spotkaniu organizowanym przez Urząd Miejski w Łomży mogą wziąć udział przedsiębiorcy zainteresowani ofertą Funduszy Europejskich w zakresie programów wdrażanych przez PARP.

Śniadanie biznesowe odbędzie się 23 czerwca o godz. 9 w Hali Kultury przy pl. Stary Rynek 6 w Łomży. Gościem specjalnym spotkania poświęconego finansowaniu biznesu będzie prezes PARP Dariusz Budrowski.

Aneta Zielińska-Sroka, zastępca Dyrektora Departamentu Komunikacji i Marketingu, przedstawi możliwości uzyskania przez przedsiębiorców wsparcia z Funduszy Europejskich w zakresie programów wdrażanych przez PARP. Osoby uczestniczące w spotkaniu będą miały również możliwość indywidualnych rozmów z Prezesem PARP.

Aby wziąć udział w śniadaniu biznesowym, należy wypełnić zgłoszenie na stronie wydarzenia:  http://biznes.um.lomza.pl/zapisz-sie-na-sniadanie lub zgłosić się telefonicznie pod nr telefonu 86 2156852 albo mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

agenda-4

Pliki do pobrania


Opublikowano: 18.06.2022 11:00
Poprawiono: 17.06.2022 12:56
Modyfikujący: marek_rzewuski
Udostępniający: marek_rzewuski
Autor dokumentów: