Pomiń nawigację

17 czerwca 2022 r.

PARP partnerem V Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

W dniach 20–21 czerwca 2022 r. w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni odbędzie się V edycja Forum Wizja Rozwoju – największego wydarzenia gospodarczego w północnej Polsce. Podczas Forum omówione zostaną najważniejsze wyzwania stojące przed polską gospodarką. Partnerem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Tegoroczna edycja Forum Wizja Rozwoju w Gdyni objęta jest honorowym patronatem Premiera RP Mateusza Morawieckiego. Eksperci biorący udział w wydarzeniu omówią kluczowe zagadnienia związane z polską gospodarką takie jak: bezpieczeństwo militarne, socjalne i energetyczne, wpływ inflacji na biznes, cyberbezpieczeństwo, rynek pracy czy wojna w Ukrainie. Udział w konferencji umożliwi wymianę doświadczeń biznesowych oraz poszukiwanie wspólnych projektów gospodarczych.

Tak jak w poprzednich latach, przyznane zostaną Nagrody Gospodarcze dla najlepszych firm wyłonionych przez Kapitułę. Podczas Forum Wizja Rozwoju kontynuację będą miały także ważne wydarzenia towarzyszące – Hackathon oraz Kongres Srebrnej Gospodarki.

Na Forum Wizja Rozwoju w Gdyni nie zabraknie przedstawicieli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Prezes Dariusz Budrowski będzie jednym z prelegentów panelu „Na jakie wyzwania powinni przygotować się przedsiębiorcy w najbliższych latach w kontekście wychodzenia z pandemii i wojny na Ukrainie?”, który odbędzie się 21 czerwca w godz. 11:35–12:45. W panelu wezmą udział także inni eksperci m.in. Olga Ewa Semeniuk – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw i Artur Soboń – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów oraz w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, a także Pełnomocnik Rządu ds. Rozwoju Lokalnego.

W trakcie wydarzenia zorganizowane zostanie również stoisko informacyjne PARP. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą Agencji i skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertem.

Szczegółowe informacje dotyczące V edycji Forum Wizja Rozwoju można znaleźć na stronie https://wizjarozwoju.pl/. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny.


Opublikowano: 17.06.2022 12:07
Poprawiono: 17.06.2022 10:07
Modyfikujący: 
Udostępniający: marek_rzewuski
Autor dokumentów: