24 stycznia 2022 r.

Poszukiwane bezpieczne dla środowiska osłony do transportu betonowych prefabrykatów

Holenderska firma poszukuje bezpiecznych dla środowiska sposobów separowania betonowych prefabrykatów na czas przechowywania i transportu.

Obecnie firma stosuje osłonki z pianki polietylenowej umieszczane na metalowych separatorach, które nie powinny mieć styczności z betonowymi wyrobami. Piankę tę chciałaby zastąpić biodegradowalnym surowcem, gdyż w bieżącym użytkowaniu, po dostarczeniu betonowych prefabrykatów do odbiorców, wiele tych małych kawałków pianki jest wyrzucanych na śmieci lub trafia do środowiska naturalnego.

Poszukiwanie rozwiązanie powinno umożliwiać zabezpieczenie gotowych separatorów na miejscu, bez konieczności ich transportowania do partnera, lub oferować alternatywę dla samych separatorów, łącząc ich funkcję z bezpieczeństwem dla betonowych wyrobów i dla środowiska.

Numer referencyjny oferty: BRNL20220110002

Pełna treść oferty po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres magdalena_zwolińTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 24.01.2022 08:05
Poprawiono: 21.01.2022 17:06
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: