2 grudnia 2021

Poszukiwani producenci odzieży sportowej, akcesoriów do crossfitu oraz sprzętu rehabilitacyjnego

Brytyjska firma specjalizująca się w sprzedaży odzieży dla osób podnoszących ciężary, poszukuje doświadczonych partnerów do produkcji odzieży sportowej, akcesoriów do crossfit i sprzętu rehabilitacyjnego, zarówno tych znajdujących się już w ofercie firmy, jak i tych planowanych.

Firma prowadzi sprzedaż głównie na terenie Europy, ale w 2022 roku zamierza rozszerzyć działalność na Stany Zjednoczone.

Głównym produktem firmy są pasy do podnoszenia ciężarów i stabilizatory stawów, produkowane przede wszystkim ze skóry, elastanu, i neoprenu. Przy produkcji niektórych wyrobów wykorzystywane są metalowe elementy.

Zadaniem nowych partnerów będzie również zapewnienie pakowania.

Numer referencyjny oferty: BRUK20211018001

Treść zapytania po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 02.12.2021 13:18
Poprawiono: 02.12.2021 12:20
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: