1 grudnia 2021

Poszukiwani dostawcy przypraw mielonych do ciast i deserów

Portugalska cukiernia działająca na Maderze od 1982 r., specjalizująca się w produkcji tradycyjnych, regionalnych ciast, herbatników i cukierków, poszukuje do swoich wyrobów dostawców przypraw mielonych, takich jak: goździki, anyż, cynamon, gałka muszkatołowa. Firma z Portugalii zainteresowana jest nawiązaniem współpracy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRPT20210922001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 01.12.2021 09:19
Poprawiono: 01.12.2021 09:26
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: