15 października 2021

Producenci urządzeń i sprzętu medycznego poszukiwani przez francuską firmę

Francuska firma specjalizująca się w promocji i dystrybucji technologii medycznych, poszukuje producentów urządzeń i sprzętu medycznego.

Przedsiębiorstwo ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży medycznej na rynkach międzynarodowych i ciągle stara się poszerzyć swoje portfolio w różnych kategoriach medycznych. Poszukuje innowacji z wielu sektorów MedTech, m.in.: diagnostyka - radiologia/obrazowanie, robotyka, meble szpitalne, czy materiały eksploatacyjne.

Numer referencyjny oferty: BRFR20210920001

Pełna treść oferty po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego.

Pozostałe firmy powinny kontaktować się z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 15.10.2021 09:27
Poprawiono: 15.10.2021 09:32
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: