16 kwietnia 2021

Nowy kurs Akademii PARP: „Zamówienia publiczne 2021”

Udostępnij

Do końca ubiegłego roku, na stronie Akademii PARP można było zapisać się na kurs „Krajowe zamówienia publiczne”, jednak z uwagi na wejście w życie ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r., Akademia PARP postanowiła stworzyć całkiem nowy kurs, dostępny teraz pod tytułem „Zamówienia publiczne 2021”.

Kurs „Zamówienia publiczne 2021” zawiera aktualne informacje, oparte na najnowszych przepisach, obowiązujących od 1 stycznia 2021 r. Nowa ustawa Prawo zamówień publicznych wprowadziła szereg zmian w świecie przetargów. Jedną z nich jest wprowadzenie trybu podstawowego, który stosuje się obecnie w postępowaniach krajowych. Co kryje się pod nowym skrótem „SWZ”? Czy otwarcie ofert nadal musi być jawne? Jakie warunki udziału w postępowaniu może postawić zamawiający? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w nowym kursie.

Kurs „Zamówienia publiczne 2021” został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą uzyskać aktualne informacje na temat praktycznych aspektów pozyskiwania krajowych zamówień publicznych.

Biorąc udział w kursie „Zamówienia publiczne 2021”:

  • dowiesz się, czym są zamówienia publiczne i kto może się o nie ubiegać,
  • poznasz cały proces pozyskania zamówienia publicznego,
  • uzyskasz informacje na temat swoich praw i obowiązków w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego,
  • będziesz wiedział, jak prawidłowo przygotować ofertę.

Kurs „Zamówienia publiczne 2021” jest dostępny na platformie edukacyjnej Akademii PARP już dzisiaj – 15 kwietnia 2021 r. Więcej informacji na temat kursu znajdziesz tutaj.

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie darmowa. Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania przez ich uczestników certyfikatu - bez wychodzenia z domu!

Zapraszamy do zapisów zarówno osoby, które nie brały jeszcze udziału w kursie o zamówieniach publicznych, jak i te, które w ubiegłym roku ukończyły nieaktualną obecnie wersję kursu „Krajowe Zamówienia Publiczne”.

Zobacz więcej podobnych artykułów